Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj, policia: U vetëhodh nga kati i katërt i banesës ku jetonte

Jul 7, 2022 | 13:38
SHPËRNDAJE

Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj. Ngjarja e rende ka ndodhur kete te enjte ne kryeqytet dhe eshte konfirmuar nga policia.

Blute e Tiranes ne njoftimin paraprak bejne me dije se gazetari dhe analisti është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte ne lagjen “Ali Demi”.

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi K. M., 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

kastriot-e1623319037158

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura