Kjo pije alkoolike eliminon erën e pakëndshme në rroba dhe largon bakteret

Jan 6, 2023 | 23:30
SHPËRNDAJE

Rrobat e trasha shpesh herë marrin një aromë jo të këndshme, për shkak se gjatë dimrit nuk ajrosen.

vodke

Por nëse i spërkatni me vodkë era nuk do të jetë më.

Kjo ndodh sepse kjo pije alkoolike eliminon në mënyrën më të mirë bakteret dhe në të njëjtën kohë nuk lë erë alkooli.

Kur spërkatni rrobat e leshta, lërini në një zonë të ajrosur mirë në shtëpi që të thahen. Aroma e pakëndshme do të zhduket pas kësaj.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura