Këngëtari i njohur Young Zerka së shpejti baba, partnerja e tij zbulon gjininë e bebit (FOTOLAJM)

May 27, 2024 | 9:34
SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur Young Zerka së shpejti do të bëhet baba.

young zerka

Lajmin e ka ndarë përmes një postimi në Facebook, partnerja e tij Iliana Trebicka, ku ka postuar disa foto me barkun e rrumbullakosur.

Ajo gjithashtu, në postimin e saj ka zbuluar dhe gjininë e bebes.

 

Kujtojmë se Iliana dhe Zerka janë në një lidhje prej kohësh e cila tashmë do të plotësohet edhe me një vogëlush.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura