Këmbimi valutor i datës 4 gusht/ Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja, çfarë ndodh me Euron dhe Dollarin

Aug 4, 2022 | 8:03
SHPËRNDAJE

Dollari amerikan është blerë sot me 114 lekë dhe është shitur me 115.5 lekë, duke shënuar ulje në krahasim me nje dite me pare. 

kembimi 4 gusht

Monedha evropiane Euro blihet sot me 116.5 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke shenuar nje rritje te lehte krahasuar me daten 3 gusht.

Ndersa Paundi britanik është ulur lehtë krahasuar me nje dite me pare.

Ai sot blihet me 138.3 lekë dhe shitet me 139.4 lekë.

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura