Këmbimi valutor 7 mars/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro! Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Mar 7, 2023 | 8:24
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.2 lekë dhe do të shitet me 108 lekë.

7 mars kembim

Euro vazhdon në nivele të ulëta. Sot do të blihet me 114.5 lekë dhe do të shitet me 115.1 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane sot blihet me 114.6 lekë dhe shitet me 115.5 lekë.

Paundi britanik sot do blihet me 128.5 lekë dhe do shitet me 129.5.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura