Këmbimi valutor 29 nëntor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Nov 29, 2023 | 12:32
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 93.3 lekë dhe do shitet me 94.5 lekë.

kembimi

Euro do blihet me 102.4 lekë dhe do shitet me 103.3 lekë. Ndërsa franga zvicerane do blihet me 105.6 dhe do shitet me 106.8 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 117.6 lekë dhe do shitet me 119 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura