Këmbimi valutor 29 janar/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Jan 29, 2024 | 8:03
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 95.4 lekë dhe do shitet me 96.3 lekë.

kembimni

Ndërsa monedha evropiane euro do te blihet me 103.6 lekë dhe do të shitet me 104.2 lekë.

Franga zvicerane do blihet me 110.1 lekë dhe do shitet me 111.1 lekë, ndërkohë paundi britanik do blihet me 120.9 lekë dhe do shitet me 122 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura