Këmbimi valutor 28 nëntor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Nov 28, 2023 | 7:53
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 93.4 lekë dhe do shitet me 94.6 lekë.

kembimi

Euro sot do blihet me 102.3 lekë dhe do shitet me 103.3 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 105.4 lekë dhe do shitet me 106.7 lekë.

Paundi britanik do blihet me 117.3 lekë dhe do shitet me 118.5 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura