Këmbimi valutor 26 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

May 26, 2023 | 7:56
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë.

kembimi valutor

Euro ka pësuar një rritje të lehte. Sot monedha evropiane do të blihet me 110.4 lekë dhe do të shitet me 111.1.

Franga zvicerane sot do të blihet me 113 lekë dhe do të shitet me 114 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126.4 lekë dhe do të shitet me 127.5 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura