Këmbimi valutor 25 nëntor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Nov 25, 2023 | 8:07
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 93.2 lekë dhe shitet me 94.4 lekë.

kembmi

Monedha evropiane sot blihet me 102 lekë dhe do shitet me 102.8 lekë, ndërsa franga zvicerane blihet me 105 lekë dhe shitet me 106.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 116.8 lekë dhe do shitet me 118.3 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura