Këmbimi valutor 25 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

May 25, 2023 | 7:52
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 103.7 lekë.

kembimi valutor

Euro do të blihet me 110.5 dhe do të shitet me 111.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet në tregun shqiptar me 112.8 lekë dhe do të shitet me 113.8 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 126.5 lekë dhe do të shitet me 127.7 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura