Këmbimi valutor 24 janar/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Jan 24, 2023 | 8:24
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.4 lekë dhe shitet me 107.5 lekë, duke treguar dobesim.

kembimi 24

Ndërkohë euro blihet me 115.9 lekë dhe shitet me 116.5 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 131.4 lekë dhe shitet me 132.7 lekë, duke treguar forcim.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura