Këmbimi valutor 23 nëntor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Nov 23, 2023 | 7:58
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 94.2 lekë dhe shitet me 95.2 lekë.

kembimi

Monedha evropiane sot blihet me 102.7 lekë dhe do shitet me 103.5 lekë, ndërsa franga zvicerane blihet me 105.9 lekë dhe shitet me 107 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 117.2 lekë dhe do shitet me 118.7 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura