Këmbimi valutor 23 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

May 23, 2023 | 7:50
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.5 lekë dhe do të shitet me 103.4 lekë.

kembimi

Monedha evropiane euro do të blihet me 110.8 lekë dhe do të shitet me 111.5 lekë. Ndërsa franga zvicerane do të blihet me 113.4 lekë dhe do të shitet me 114.3 lekë.

Paundi britanik sot do të blihet me 127 lekë dhe do të shitet me128 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura