Këmbimi valutor 21 mars/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Mar 21, 2023 | 7:18
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 106.4 lekë dhe do të shitet me 107.3 lekë.

12 mars kembi

Euro sot do blihet me 114 lekë dhe do shitet me 114.6 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 113.9 lekë dhe do shitet me 115 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 129.8 lekë dhe do shitet me 131 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura