Këmbimi valutor 2 shkurt/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Feb 2, 2023 | 7:57
SHPËRNDAJE

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar blihet me 105.9 lekë dhe shitet me 107 lekë.

kembimi valutor

Euro mbetet e pandryshuar, duke u blerë sot me 116 lekë dhe shitur me 116.3 lekë.

Franga zvicerane ka pësuar rënie, pasi blihet me 115.4 lekë dhe shitet me 116.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 130.4 lekë dhe shitet me 131 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura