Këmbimi valutor 19 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Sep 19, 2023 | 12:20
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.2 lekë dhe do shitet me 100.2 lekë.

kembimi33

Euro do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 110 lekë dhe do shitet me 111 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 122.2 lekë dhe do shitet me 123.6 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura