Këmbimi valutor 19 maj/ Me sa blihen dhe shiten euro dhe dollari! Çfarë ndodh me monedhat e tjera

May 19, 2023 | 7:56
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 103.6 lekë dhe do të shitet me 104.6 lekë.

Capture

Monedha evropiane euro do te blihet me 111.8 lekë dhe do të shitet me 112.8 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do të blihet me 114.1 lekë dhe do të shitet me 115.1 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 128.2 lekë dhe do shitet me 129.5 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura