Këmbimi valutor 18 janar/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Jan 18, 2023 | 8:11
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107.2 lekë dhe shitet me 108.3 lekë, duke treguar forcim.

kembimi 18

Ndërkohë euro blihet me 116 lekë dhe shitet me 116.7 lekë, duke treguar forcim.

Paundi britanik sot blihet me 131 lekë dhe shitet me 132.5 lekë, me forcim gjithashtu.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura