Këmbimi valutor 17 mars/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Mar 17, 2023 | 7:48
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.3 lekë dhe do të shitet me 108.5 lekë.

valutat

Euro sot do shitet me 114.4 lekë dhe do shitet me 115.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 115.4 lekë dhe do shitet me 116.5 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 130 lekë dhe do shitet me 131.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura