Këmbimi valutor 14 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Sep 14, 2023 | 7:53
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 98.2 lekë dhe do të shitet me 99.5 lekë.

kembimi valutor

Euro do blihet me 105.7 lekë dhe do të shitet me 106.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.5 lekë dhe do shitet me 110.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 122 lekë dhe do të shitet me 123.3 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura