Këmbimi valutor 11 maj/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

May 11, 2023 | 7:49
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 100.3 lekë dhe do të shitet me 101.3 lekë.

111

Monedha evropiane euro do te blihet me 110.3 lekë dhe do të shitet me 111 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do të blihet me 112.2 lekë dhe do të shitet me 113.1 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 126.2 lekë dhe do shitet me 127.3 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura