Këmbimi valutor 10 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Feb 10, 2024 | 8:07
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 96 lekë dhe do shitet me 96.8 lekë.

kem

 

Euro do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.2 lekë dhe do shitet me 110.1 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 120.7 lekë dhe do shitet me 121.6 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura