Këmbimi valutor 1 dhjetor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Dec 1, 2023 | 8:00
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 92.5 lekë dhe do shitet me 93.8 lekë.

kembimi valutor

Monedha evropiane euro do blihet me 101 lekë dhe do shitet me 102.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 105.1 lekë dhe do shitet me 106.5.

Ndërkohë paundi britanik sot do blihet me 116.3 lekë dhe do të shitet me 117.8 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura