“Je dashuria e jetës time” – Ja si ia shpreh dashurinë Ermal Mamaqi Amit dhe dy fëmijëve të tij (Video)

Sep 24, 2023 | 17:26
SHPËRNDAJE

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

ermal mammaqi

E teksa dyshja janë goxha të angazhuar në përditshëmrinë e tyre, sidomos Ermali i cili tashmë është dhe në xhirimet e episodit të dytë të filmit “Dy Gisht Mjaltë”, ai ka surprizuar Amin dhe fëmijët e tij me një gjest shumë të ëmbël.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë moderatorja, e cila tregoi se aktori kishte lënë nga një letër pëe secilin në këpucë të tyre.

“Sot kur u zgjuam nga gjumi gjetëm kështu këpucët! Këtë periudhë që babi ikën në orën 04.00 për xhirime e shprehim dashurinë edhe në këtë formë”, shkroi Ami krahas videos.

 

 

Ja çfarë shkruhej në letrat që i kishte lënë moderatori:

“Amarda ime. Je dashuria e jetës time. Ermali”.

“Joel, diçka e mrekullueshme do të të ndodhi ty sot. Të dua shumë, babi. E dua zemrën tënde”.

“Siaaaa. Kjo lule është për ty. Por ti je më e bukur se çdo lule. Të dua shumë, babi”.

ermal mamaqi amarda toska1 amarda toska ermal mamaqi (31) ermal mamaqi amarda toska ami (2) ermal mamaqi amarda toska ami (4)

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura