‘Jam polic’/ Momente tensioni gjatë kontrollit të një 26-vjeçari, u prezantua si efektiv për të shmangur zbulimin e…

Sep 19, 2021 | 12:12
SHPËRNDAJE

Një 26 vjeçar u arrestua nga blutë e kryeqytetit pasi ka kundërshtuar punonjësit e policisë për ta kontrolluar.

policiaTirane

Burimet bëjnë me dije se të riut në çantën e dorës iu gjetën sende me vlerë të dyshuara të vjedhura.

Gjithashtu, ky shtetas në momentin e ndalimit është prezantuar si punonjës policie.

Njoftimi i plote

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit K. B(M)., 26 vjeç, pasi ka kundërshtuar për shkak të detyrës punonjësit e policisë.

Gjatë kontrollit të çantës së dorës iu gjetën dhe iu sekuestruan sende me vlerë të dyshuara të vjedhura.

Gjithashtu, ky shtetas në momentin e ndalimit është prezantuar si punonjës policie.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/