“Jam gjyshe heroinë…”- Mësonte nipin 10-vjeçar të përdorte fjalë banale! Pas arrestit me burg, Tasha e Tik Tok-ut shfaqet e rrethuar nga policia

Feb 22, 2024 | 22:54
SHPËRNDAJE

Gjykata e Beratit la në burg Natasha Rombula e njohur si Tasha e Tik-Tokut, e cila shfrytëzonte nipin e saj 10 vjeçar, për të marrë klikime.

E rrethuar nga forcat e policisë, në momentin e daljes nga dyert e gjykatës ajo ka dhënë edhe një mesazh për mediat.

Natasha Rombula e konsideroi veten një gjyshe heroinë pasi kishte rritur vetë nipin e saj.

“Kam rritur nipin, jam gjyshe heroinë”, thotë midis të tjerash Natasha Rombula.

Ajo u denoncua nga ish-bashkëshortja e djalit të tij dhe pas një hetimi dymujor përfundoi në pranga bashkë me të birin, Armando Kumaraku, me babain e të cilit rezulton e divorcuar.

Ajo mban mbiemrin e bashkëshortit të dytë. Sipas hetimeve, gjyshja bashkë me të birin, mësonte nipin me fjalë banale në rrjetin social Tik-Tok ndërsa bënin video.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura