Ish-banorja e Big Brother VIP nuk e fsheh lumturinë, publikon foto dhe video nga pushimet luksoze në Bali! Shfaqet në krah të partnerit të saj biznesmen

Apr 21, 2024 | 17:08
SHPËRNDAJE

 

Ish-banorja e Big Brother VIP 2, Diola Dosti pak kohë më parë konfirmoi lidhjen e dashurisë me biznesmenin nga Kosova.

diala dosti

Ajo është duke shijuar këtë romancë, ndërsa së fundmi në rrjetet sociale ka ndarë disa foto dhe video nga pushimet e tyre në vendin ekzotik të Balit.

“Të mbështjellë në një ambient shumëngjyrësh dhe në dritën e fundit të ditës, ne jemi të humbur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Të rrethuar nga eleganca, megjithatë është e qeshura jonë ajo që mbush vërtet ajrin. Një mbrëmje perfekte ku koha ndalon”, shkruan ajo.

Ish-banorja e Big Brother Vip, Diola Dosti konfimroi pak kohe me pare romancën me biznesmenin shqiptar, Erolld Belegu.

Çifti përfliteshin që ishin në një romancë pasi publikuan pamje nga vende të ngjashme. Ndërkohë nutricionistja dhe biznesmeni konfirmuan lidhjen përmes postimeve në rrjetet sociale.

aaaa

Erolld Belegu fillimisht publikoi një foto në makinë kapur për dore me një grua shoqëruar me një emoji zemre, por pa zbuluar identitetin e saj.

dialoa2

Çifti mësohet se kanë një diferencë prej 20 vitesh në moshë, por duket se nuk ka qenë aspak problem për lidhjen e tyre.

Diola Dosti është nënë e 3 vajzave me ish-partnerin e saj, gjinekologun nga Kosova,  Dardan Baftiu.

“Kam jetuar 14 vite atje, kam qenë e martuar atje. Tani jam single. Kam 3 vajza dhe jam shumë e lumtur”, ka rrëfyer ajo më parë, teksa ka treguar se ruan raport të mirë me ish-bashkëshortin.

“Unë e nxjerr foton dhe se kam problem fare. Vajzat e mia e kanë baba atë, sepse është babai më i mirë i mundshëm që vajzat e mia mund të kenë pasur. S’do kishin dalë aq të mira sa janë nëse do kishin pasur një baba tjetër.

Ne jemi të lidhur, duam s’duam, kemi fëmijët. Nuk më intereson se çfarë mendojnë të tjerët, edhe nëse në sytë e publikut mund të dukem njeriu më i keq në botë.

Nuk e di a ka xhelozi ndaj meje e fejuara e bashkëshortit, nuk mund të them fare. Nuk kam komunikim, por edhe nëse do ta kishte do më vinte shumë keq. Jam personi që dua t’i shoh ata mirë”, është shprehur Diola Dosti.

diaola1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura