“I ke pasur më shumë se tre mijë partner në s*ks”- Edona James ironizon p*rnostaren (VIDEO)

Dec 6, 2023 | 12:42
SHPËRNDAJE

Transgjinorja Edona James dhe pornostarja Alby Rydes janë dy banoret më të përfolura të edicionit të dytë të “Big Brother VIP Koosva 2”.

Gjatë ditës së djeshme, ishte Lumbardhi që i bëri një pyetje provokative Edonës në lidhje me numrin e partnerëve që ka pasur. Por përgjigja e transgjinores ishte më shumë një shaka ndaj pornostares.

Edona tha se Alby i ka pasur tre mijë partnerë në seks.

Pjesë nga biseda:

Lumbardhi: Sa partnerë i ke pasur?

EdonaUnë dy

Alby: Ça janë këto pyetje? Ty po të pyesin se femra ke pas?

Edona: Alby i ka pas nja tre mijë…

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura