Hetimet për shpërthimin në fasonerinë në pronësi të italianit në Tiranë, drejtori i policisë shkon në vendin e ngjarjes

May 25, 2023 | 22:48
SHPËRNDAJE

Drejtori i Policisë së Tiranës Tonin Vocaj ka shkuar në zonën e Freskut në Tiranë, aty ku ka ndodhur edhe shpërthimi me tritol mbrëmjen e kësaj të enjteje.

Capture

Gazetari Ervin Leka raporton për Panorama TV, se Vocaj po ndjek nga afër hetimet për të bërë të mundur zbulimin e rrethanave të kësaj ngjarje dhe zbulimin e autorit që ka vënë lëndën plasëse në portën e jashtme të objektit.

Si pasojë e shpërthimit të tritolit në këtë biznes ka vetëm dëme materiale.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura