“Gjithmonë i ke mjelë! Vijnë me dëshirë”- Ilnisa Agolli ofendon dy banoret që qëndrojnë pranë Julian Dedës: Janë haremi yt!

Mar 1, 2024 | 15:09
SHPËRNDAJE

Gazetarja Ilnisa Agolli ka ofenduar dy banoret që qëndrojnë krah Jul Dedës duke i quajtur “haremi” i tij.

MixCollage-01-Mar-2024-02-48-PM-3933

“Gjithmonë i ke mjelë”, i drejtohet ajo aktorit, referuar dy konkurrenteve, Lediona Xheladinaj dhe Erjola Doçi.

Teksa Jul Deda iu drejtua duke i thënë që “nuk flitet kështu për femrat”, ajo iu kthye “ato të vijnë me dëshirë dhe të thonë na përdor në lojë”.

Pjesë nga debati:

Ilnisa: Gjithmonë i ke mjelë (Referuar Erjolës dhe Ledionës)

Juli: Nuk flitet kështu për femrat

Ilnisa: Atë e bën ti, nuk përdoren femrat

Juli: E di unë se çfarë bëj

Ilnisa: Pavarësisht se ato të vijnë me dëshirë dhe të thonë na përdor në lojë!

Po të zihet haremi shko hidhi një sy. Apo ke Ledionën që administron

Juli: I rregullon vetë ajo

Ilnisa: Sa mirë e ke ndarë sulltanatin tënd të mjerë

Juli: Pse të shqetëson, je pa fantazi asgjë

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura