Gjendet pa ndjenja në lumin Lana shtetasi 40-vjeçar, humb jetën në spital. Ja çfarë dyshohet

Jun 11, 2024 | 15:45
SHPËRNDAJE

Ditën e djeshme është konstatuar në ujërat e lumit Lana, një 40-vjeçari i i cili kishte humbur ndjenjat.

ambulncce

Pasi është transportuar në spital, shtetasi me iniciale E.D, ka humbur jetën.

Nga veprimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante nga sëmundje të shëndetit mendor dhe ishte përdorues i lëndëve narkotike.

“Ditën e djeshme, është konstatuar në ujërat e lumit Lana, shtetasi E. D., 40 vjeç, i cili pasi është transportuar në spital, për ndihmë mjekësore, ka humbur jetën.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se ky shtetas vuante nga sëmundje të shëndetit mendor dhe ishte perdorues i lëndëve narkotike. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi Policia.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura