Gjendet i vetëvarur një 44-vjeçar në Pogradec, policia niset drejt vendngjarjes

Feb 23, 2024 | 17:47
SHPËRNDAJE

Është gjetur i vetëvarur një shtetas i moshës rreth 44 vjeç në fshatin Senisht të Pogradecit.

800-450-1669110355xpolicia-pogradec-554

Mësohet se policia nuk ka mbërritur ende në vendngjarje pasi Senishti është një fshat i largët dhe do të duhen të paktën 4 orë që shërbimet të mbërrijnë aty dhe më pas të nisin hetimet.

Trupi i pajetë i 44 vjeçarit do transportohet drejt morgut të qytetit për të kryer më tej veprimet.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura