FOTOT/ “Siç flemë ashtu edhe zgjohemi”- Luiz Ejlli ndan me ndjekësit momentin e ëmbël me vajzën e tij, këngëtari i këndon dhe Luna Mari….

Jun 9, 2024 | 11:11
SHPËRNDAJE

Këngëtari shkodran dhe fituesi i edicionit të dytë të BBVIP, Luiz Ejlli ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video të ëmbël me vajzën e tij, Luna Mari.

luizi luna

E vogla është zgjuar nga gjumi me zërin e babit të saj, i cili po i këndonte në shtrat teksa Luna dukej që po e shijonte muzikën.

3rv (1)

Nga ana tjetër në videon e postuar duket qartë që Kiara Tito po shijonte gjumin, ndërsa Luizi merrej me vajzën e tyre.

3rv

“Siç flemë ashtu edhe zgjohemi”- ka shkruar këngëtari krahas videos me të voglën e tij, duke treguar se Lunën e merr gjumi me këngët e tij.

4e5-1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura