Fotot/ Përplasen dy makina në aksin Laç-Mamurras, plagosen 3 të rinj! Si është gjendja e tyre

May 26, 2023 | 12:38
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur në aksin Laç-Mamurras. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

aksident makine

Raportohet se 3 të rinj që udhëtonin në të njëjtin mjet kanë mbetur të plagosur.

Ata ndodhen në gjendje të rëndë dhe janë transportuar në Spitalin e Traumës.

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po heton shkaqet e aksidentit.

aksident makine1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura