Fotot nga paparazzi/ Selami Jenisheri një pasionant i përjetshëm, nuk ia heq sytë gruas që i kalon pranë! Ç’deklaronte për jetën intime: S’jam mast*rbuar kurrë

Sep 24, 2023 | 10:15
SHPËRNDAJE

Selami Jenisheri ishte një nga figurat që përfaqësoi opozitën në Parlament pas PD-LSI dogjën mandatet. Por pasi mbaroi “eksperienca” si deputet, ai vijon të mbetet ndër emrat që ende lakohet në media.

selami jenisheri4

Herë për shëtitjet e tij me biçikletën rozë, herë për deklaratat e forta, Jenisheri është ende në fokus të shtypit.

Pak kohë më parë, ish-deputeti foli edhe për jetën seksuale. Ndër të tjera ai u shpreh se nuk ka masturbuar kurrë në jetën e tij.

selami jenisheri3

Tek pyetja se ku e ka zonën më eksituese Selami Jenisheri, ky i fundit pasi u mendua për disa sekonda, tha se eksitohet shumë kur puthet. Jenisheri foli me superlativa për veten duke lënë pa fjalë moderatorin.

Ky i fundit i përmendi faktin se për shkak se ai u fut në parlament, me apo pa meritë, sot merr një pension të majmë.

selami jenisheri2

“Unë kam dalë në pension. Unë marr një pension prej 552 mijë lekësh. Kjo për shkak se kam punuar si mësues. 190 mijë lekë me doli pensioni i mësuesit, plus ai i parlamentit, sot marr 552 mijë lekë. I kam të merituaral”, u shpreh Selami Jenisheri.

selami jenisheri1

Por këtë herë, paparaci ynë ka sjellë në fokus anën djaloshare të 80-vjeçarit. Këtë herë pa biçikletën e tij, Jenisheri, u shfaq në zonën e Bllokut, por ajo që na ra në sy ishte fakti se nuk i hiqte sytë nga gruaja që po i kalonte pranë. Gjithnjë xhentil, dhe me tipin pasionant, ai ka shoqëruar me sy zonjën në foto.

selami jenisheri

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura