Fotot nga paparazzi/ Rivalë në politikë, por dy miq jashtë Kuvendit! Mimi Kodheli dhe Shpëtim Idrizi përqafohen jashtë sallës së Parlamentit

Sep 17, 2023 | 18:38
SHPËRNDAJE

Në Parlamentin tonë ka disa politikanë që thuajse kurrë nuk dalin nga profili i tyre zyrtar.

8CCED6B0-7B7D-4A98-B15B-2B929AD6C79D

Prej shumë vitesh i shohim të njëjtë, në statur, në veshje, por edhe në qëndrimin që mbajnë me mediat. Një prej emrave që do të veçonim në këtë kategori do të ishte patjetër, Shpëtim Idrizi.

9092E580-509D-4FD0-9E04-ABA3CFDA2880

Prej shumë vitesh pjesë e Parlamentit tonë, profili i tij ka qenë thuajse i njëjtë, por së fundmi është shkrepur nga aparati fotografik i paparazzi të Panorama Plus.

9C803B70-8032-4626-A09B-7D5F59FEC391

Ajo që duket si një takim dashamirës, për ne është një këndvështrim tjetër për deputetin nga rradhën e çamëve, pasi vijnë nga kampe të ndryshme politike.

F7AD6705-F948-41C6-8A36-E647E1CA7AE5

Shpëtim Idrizi ka takuar miqësisht Mimi Kodhelin, duke u përshëndetur edhe perqafuar jashtë sallës.

Por, duhet thënë se këto takime janë disi më të rezervuara për Idrizin, pasi zonja Kodheli spikat si një nga deputetet me më shumë miq në Parlament.

3747C4DB-73D4-49B2-8B1B-A91981D05034

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura