Fotot nga paparazzi/ Pjesë e kampeve kundërshtare, por jashtë Kuvendit janë miq! Biseda e gjatë e dy “rivalëve” politikë në oborrin e Parlamentit

Sep 25, 2023 | 11:30
SHPËRNDAJE

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, është shpesh pjesë e faqeve tona. Veçmas gjithë punëve dhe angazhimeve të saj, ajo duket se ka dhe një “detyrë” tjetër.

albana vokshi bledi cuci10

Vokshi thuajse gjithnjë është ajo që pret ish-Kryeministrin Sali Berisha. Dhe itinerari i tyre është i njëjtë: deputetja e pret që në oborrin e selisë, e shoqëron deri te shkallët, e më pas brenda në sallë.

albana vokshi bledi cuci9

Kujtojmë se Albana Vokshi është ndër deputetet e para të selisë blu që iu bashkua Komisionit të Rithemelimit dhe që atëherë, ajo nuk ndahet në asnjë dalje publike nga ish-Kryeministri Berisha.

albana vokshi bledi cuci

Por teksa pret mbërritjen e liderit historik të PD në ambientet e Parlamentit, Albana gjen pak kohë edhe për të takuar kolegët e tjerë. Ajo që na ra në sy këtë javë, ishte pikërisht ky takim i gjatë dhe i qetë mes saj dhe deputetit Bled Çuçi.

albana vokshi bledi cuci1

Të dy kolegët kanë qëndruar për disa minuta duke biseduar qetësisht, në atë që duket si një marrëdhënie e mirë edhe jashtë politikës, ku i duhet të jenë kundërshtar.

albana vokshi bledi cuci3 albana vokshi bledi cuci2 albana vokshi bledi cuci4 albana vokshi bledi cuci5 albana vokshi bledi cuci6 albana vokshi bledi cuci7 albana vokshi bledi cuci8

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura