Fotot nga paparazzi/ Nga angazhimet në TV, tek pjesëmarrja në Kuvend! A e pyetën kolegët e PD dhe PS Ori Nebiajn për “Big Brother Vip”?

Apr 21, 2024 | 15:31
SHPËRNDAJE

Ori Nebiaj prej muajsh është e ndarë në angazhimet e saj mes Parlamentit dhe “Big Brother”. Deputetja e PD, e cila prej më shumë se 3 muajsh ka edhe rolin e analistes në këtë “reality show”, është parë këtë javë në Parlament, duke u shfaqur e qeshur.

ori nebiaj (4)

Ajo që na bëri përshtypje është fakti se te dera e sallës, e kanë ndaluar pikërisht kolegët demokrat e por mes tyre edhe nga radhët e Partisë Socialiste. Në një bisedë të shkurtër, deputetët janë shfaqur të buzëqeshur.

E natyrisht që jemi të sigurt që temë e diskutimit ka qenë edhe “Big Brother”, ku Ori me gjasa do të jetë pyetur rreth spektaklit.

ori nebiaj (3)

Kujtojmë që prej disa muajsh deputetja është aktivizuar në median vizive, duke lënë mënjanë jetën aktive politike por duke mos munguar në seancat plenare dhe në komisionet parlamentare, por ajo duket se ka çuar me vete edhe një copëz të “Big Brother”-it.

ori nebiaj (2) ori nebiaj (1)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura