Fotot nga paparazzi/ E veshur me kostum të zi klasik, kolegët “mahniten” nga ministrja Elisa Spiropali

Apr 21, 2024 | 17:14
SHPËRNDAJE

Javë pas jave kemi parë sesi Elisa Spiropali ka spikatur me stilin e saj në Kuvend. Ministrja, e cila prej vitesh preferon një stil tërësisht klasik, ia ka dalë që të fitojë vëmendjen tonë me kombinimet e duhura që sjell.

elisa spiropali (3)

Por, duket se vëmendja për të nuk është vetëm nga ne. si duket edhe në foto, sapo ministrja ka mbërritur në Parlament, edhe kolegët e saj e kanë shoqëruar me sy.

WhatsApp Image 2024-04-20 at 10.31.16 AM (5) (2)

E veshur me një kostum të zi dhe shumë elegante, ajo ka zbritur nga makina dhe është takuar me kolegët e saj, të cilët kanë qenë duke e parë.

Një shtrëngim duarsh mes miqsh, jemi të sigurt që nuk ka kaluar edhe pa disa komplimenta drejtuar asaj. Dhe në fakt është pikërisht rasti ku duhet thënë komplimentet janë tërësisht të merituara.

elisa spiropali (1) elisa spiropali (2)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura