Fotot nga paparazzi/ Dash Shehi ndyshon look, shfaqet “trendy” në Parlament!

Sep 17, 2023 | 15:42
SHPËRNDAJE

Prej shumë vitesh pjesë e politikës shqiptare, Dash Shehu e ka treguar tashmë që pak ka të përbashkët me politikanët klasik.

CF137654-5E14-4A28-AC9E-D9D1218E9991

Megjithatë angazhimi i tij, ka ruajtur përherë seriozitetin që politikës i duhet. Por në media, shpesh është përfolur për natyrën e tij pa shumë komplekse dhe për deklaratat gazmore që jep. Këtë herë do të na duhet të ndalojmë disi tek look-u i tij.

3C79C586-5436-4385-B4D5-5E9F6DA7806B

Deputeti i Partisë Demokratike është shfaqur këtë të enjte në Parlament me një mjekër, disi më trendy. Të shpeshtë kanë qenë deputetet që vitet e fundit kanë eksperimentuar me look-un e tyre me mjekër.

0C6FABD0-F190-473B-944E-29A6370F3046

Nuk e dimë ende nëse Shehi do të vijojë ta mbajë këtë look apo do të ndryshojë sërish, për të ardhur në pamjen e tij të mëparshme.

B29CD516-F000-45D2-858D-0F0DE4248118

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura