FOTOLAJM/ Ramës i mbaron bufeja, pas takimeve në Pragë kryeministri shfaqet i uritur duke ngrënë…

Oct 6, 2022 | 19:03
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Pragë të Çekisë, ku mori pjesë në takimin e komunitetit Politik Evropian.

edi rama1

Mesa duket kjo ka qenë një ditë e lodhshme për të, me një agjendë tepër të ngarkuar, kreu i qeverisë ka zhvilluar takime të shumta.

Por, nuk kanë munguar as momentet e çlodhjes. Vetë kryeministri ka publikuar një foto, ku shfaqet i vetëm ulur ne një karrige, duke konsumuar një ëmbëlsirë në gotë.

Foton, Rama e shoqëron me mbishkrimin: “Kur mbarojnë takimet dhe ka mbaruar edhe bufeja”.

edi rama duke ngrene1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura