FOTOLAJM/ Batuta e të qeshura, Varhely vjen në këmbë, por “ngatërron” rrugën! Rama serioz në takimin me Vuçiç! Çfarë nuk u pa nga pritja në tapetin e kuq

Feb 29, 2024 | 10:51
SHPËRNDAJE

Liderët e Ballkanit Perëndimor dhe përfaqëues të Bashkimit Evropian ishin sot (29 shkurt) në Tiranë në kuadër të Samitit BE-Ballkani Perëndimor, për planin e ri të rritjes ekonomike.

Në fillim të ftuarit u pritën nga kryeministri Edi Rama në Pallatin e Kongreseve. Të gjithë mbërriten me makinat e delegacionit, të shoqëruar edhe me polici. Por komisioneri, Varhely zgjodhi të vinte në këmbë nga prapa Pallatit të Kongreseve, ku siç shihet në këto foto duket se ai ka ngatërruar edhe rrugën.

Kjo ka shkaktuar batuta dhe të qeshura gjatë takimi me kryeministrin Edi Rama.

Ndërsa një pritje disi ndryshe ishte ajo e Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Gjatë takimit Rama ishte i buzëqeshur, por më serioz.

rama vucic Varhely samiti i be (11) rama vucic Varhely samiti i be (12) rama vucic Varhely samiti i be (13) rama vucic Varhely samiti i be (14) rama vucic Varhely samiti i be (15) rama vucic Varhely samiti i be (16) rama vucic Varhely samiti i be (17) rama vucic Varhely samiti i be (18) rama vucic Varhely samiti i be (19) rama vucic Varhely samiti i be (20) rama vucic Varhely samiti i be (21)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura