FOTO/ Veronika Bielik, një tifoze “hot” për Liverpulin

May 29, 2024 | 8:04
SHPËRNDAJE

Veronika Bielik, blogere dhe tifoze e Liverpulit, njihet si modelja më seksi e “Instagram”-it.

dgdgd6

30-vjeçarja polake, e cila konsiderohet gjithashtu si një prej femrave me të pasmet më të bukura, vijon të dhurojë shou me postimet e saj “hot” në rrjetin social.

veronica.bielik.combo.ferrari.2021.1440x864

Veronika veronika2 veronikaaaa

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura