FOTO/ “Shumë servil më duket”- Kur Naim Murseli, porositësi i vrasjes së Liridonës sulmonte Luiz Ejllin: Legen mashkull, sikur s’ka parë femër me sy

Dec 6, 2023 | 14:47
SHPËRNDAJE

Vrasja e 30-vjeçares Liridona Ademaj në sy të dy djemve me porosi të bashkëshortit të saj Naim Murseli ka tronditur të gjithë opinionin publik në Kosovë dhe Shqipëri.

Por duket se Naim Murseli nuk ishte ai ‘engjëlli’ që bënte në daljet publike. Në një bisedë të zbuluar në Instagram, dikur ai bënte moral me etiketime ofenduese për Luizin teksa përpiqej të fitonte zemrën e Kiarës në shtëpinë e ‘BBV’

Ka qenë ish- banori i ‘Big Brother’, Elton Tozaj, që ka zbuluar të vërtetën, përmes një story në ‘Instastory’ ku shkruan: “Rendom gjeta një bisedë të vrasësit Naim Murseli gjatë kohës së BBV i cili tallej se përse unë isha team Luiz. Më bëri përshtypje fjalia që ka thënë: Sikur nuk ka parë femër me sy”.

elton tozaj

/PANORAMA PLUS

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura