FOTO/ Shkëlqeu në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës! Ja sa ka kushtuar fustani që ka veshur Bora Zemani

Jun 6, 2023 | 8:19
SHPËRNDAJE

Dasma e  Klea Hutës dhe Elgit Dodës mbrëmjen e së dielës, mblodhi një sërë personazhesh VIP, ku e ftuar ishte edhe moderatorja Bora Zemani, pasi partneri i saj është mik i ngushtë me këngëtarin.

bora zemani donald veshaj

 

Moderatorja kishte veshur një fustan rozë, dhe duket se ka shtuar kureshtjen për çmimin e tij.

Një faqe në internet e quajtur “Albania Street Style”,  bën me dije se fustani ka vlerën e 325 dollarë.

bora zemani donald veshaj2

Po ashtu në ceremoni ishte i pranishëm edhe Donald Veshaj, i cili po ashtu kishte veshur kostum rozë, për tu kombinuar me partneren e tij.

-640-0-647e1c0a7e183

bora zemaniq bora zemani1 bora zemani donald veshaj6 bora zemani donald veshaj bora zemani donald veshaj3 bora zemani donald veshaj4 bora zemani donald veshaj5

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura