FOTO/ Puthje në buzë dhe në të pasme, një nga binjaket franceze e “tepron” me shoqen e ngushtë

Mar 1, 2024 | 12:04
SHPËRNDAJE

Matild dhe Polin Tanto janë ndër modelet më të ndjekura dhe më të preferuara në Francë, të cilat regjistrojnë respektivisht 8.8 dhe 5 milionë fansa në “Instagram”.

032

Binjaket nga Bordoja, prej kohësh janë gjithashtu edhe pjesë e platformës për të rritur, “OnlyFans”, ku shfaqen pa censurë për fansat.

Kohë më parë ato pushtuan edhe kronikat rozë, teksa u pikasën gjatë festave të shfrenuara që organizonte në Paris futbollisti brazilian Nejmar.

Së fundmi një vëmendje të madhe ka marrë dhe Matild, e cila postoi disa foto me shoqen e saj të ngushtë Xhëne Matuin, duke u puthur në buzë brenda në det e duke i puthur gjithashtu të pasmet dhe duke shkruar: “Shoqja ime e ngushtë është më e nxehtë se e jotja”.

Snapinsta.app_430339554_309548115473900_2932670496322918725_n_1080

Snapinsta.app_430265085_374535478796516_6494075646327232881_n_1080

Snapinsta.app_430809674_423261210362184_4998472321212302092_n_1080

Snapinsta.app_418083506_3643317752611389_696260845925414508_n_1080

Snapinsta.app_420644401_1477024299541507_6941661225130677536_n_1080

Snapinsta.app_423417221_1728181064356836_3909491346013035318_n_1080

Snapinsta.app_430227568_962461872216204_5815080659337340105_n_1080

Snapinsta.app_419261930_3582189375431730_3733636187601983252_n_1080

Snapinsta.app_423602217_368419512481091_321896157668061331_n_1080

Snapinsta.app_429898734_370616639194130_8643346189094368947_n_1080

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura