FOTO/ Policia në kërkim të breshkave ‘naziste’ në arrati

| 20:48
SHPËRNDAJE

Policia në shtetin e Uashingtonit po përpiqet të kapë dy breshka mbi trupin e të cilave është vendosur simboli nazist.

5dc4bf7e85f5405705728194

Me gjithë reputacionin e tyre si specie të ngadalta, dy zvarranikët mbeten ende të lira.

Vizitorët e befasishëm në Gene Coulon Park në qytetin Renton njoftuan policinë për zvarranikët në fillim të kësaj jave, por Departamenti i Policisë Renton thotë se nuk ka qenë në gjendje të kapë dy breshkat për të fshirë simbolin që mbajnë mno shpinë.

“Policia e Renton u njoftua se dy nga breshkat tona Gene Coulon kishin disa shenja të pikturuara në zhguallin e tyre,” tha departamenti në një postim në Facebook.

“Ne kemi bërë një përpjekje për t’i lokalizuar ato, por deri më tani kanë shmangur kapjen.”

21 74447390_3006782639336072_7459755909888081920_n 1

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.