FOTO/ Pete Davidson zhduk përgjithmonë tatuazhet që i kishte dedikuar Kim Kardashian

Jan 24, 2023 | 9:16
SHPËRNDAJE

Panoramaplus.al/ Pete Davidson duket se po shijon pushimet në në Hawaii me të dashurën e tij të re Chase Sui WAonders gjatë fundjavës. Teksa u fotografua duke dalë nga deti, paparacit vunë rë se komediani kishte fshirë  tatuazhet e tij dedikuar ish-partneres, Kim Kardashian.

Ylli i “Meet Cute”, 29-vjeç, gdhendi në trupin e tij disa tatoo për yllin e  ‘Kardashians’ madje edhe fëmijëve të saj.

Në tetor, ylli u fotografua me një fashë mbi klavikulën e majtë, ku ishte tatuazhi i tij “Vajza ime është avokate” , duke shkaktuar spekulime se ai e kishte hequr tatuazhin me lazer dhe fotografitë në Haëaii e konfirmuan më së miri.

Në anën tjetër të klavikulës së tij, dizajni i “Jasmine and Aladdin” që ai kishte bërë për të përkujtuar puthjen e tyre të parë gjatë një skeçi në “SNL” është zhdukur gjithashtu.

Ndoshta dedikimi më ekstrem për Kardashian ishte fjala “Kim”, të cilën ish-ylli i “Saturday Night Live” e kishte vënë në gjoks , por që gjithashtu ishte zhdukur.

Romaca e Kim dhe Pete ishte një nga më befasueset e vitit 2022, cila u bë kryefjala e mediave në të gjithë botën,

Në atë kohë, Kim po vuante faktin që Pete gdhendi nën lëkurë dashurinë e tyre së bashku me shumë tatuazhe të tjera si inicialet e fëmijëve të Kim-it.

Kim i quajti tatuazhet e tij shumë të lezetshme, por gjithashtu i tregoi të gjitha gdhendjet e tij duke qenë se ishte një djalë tatuazhesh, duke thënë se shumica e njerëzve zakonisht i bëjnë tatuazhet bazuar në atë që po ndodh në jetën e tyre, kështu që kjo gjë kishte shumë kuptim për Pete.

Përtej ndarjes së saj dhe yllit të ‘Saturday Night Live’ në fillim të gushtit të vitit të kaluar, Kim tha fjalët më të mira për komedianin gjatë një interviste me revistën ‘Interview’.

“Ai është i lezetshëm,” tha Kim. “Ai është me të vërtetë një person kaq i mirë. Jam e emocionuar për atë që ai ka sjellë.”

Kim, 41 vjeç, dhe Pete, 28 vjeç, filluan të takoheshin në fund të vitit 2021, pasi ajo bëri debutimin e saj si prezantuese në ‘SNL’. E pavarësisht daljeve publike dhe deklaratave intime gjatë gjithë lidhjes së tyre, muajin e kaluar ata vendosën të ishin thjesht miq, duke vënë në dukje se ndërsa të dy kanë “shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin”, ata zbuluan se distanca dhe oraret e tyre “e bënë vërtet të vështirë ruajtjen e një marrëdhënieje. ”

Në fund të gushtit, një burim tha për E!Nes: “Kim është shprehur se është gati të njoh dikë tjetër, por duhet të jetë personi i duhur që e kupton jetën e saj. Ajo nuk po komprometon lirinë e saj tani.”

Kim, e cila ka katër fëmijë me ish-burrin Kanye West, kur u pyet për sekretin e prezencës së saj “shkëlqyese”, Kim tha për “Intervieë”: “Sinqerisht, unë kujdesem vërtet për veten. Unë stërvitem dhe ha sa më shumë që të jetë e mundur me bazë bimore. Nuk jam perfekte, por është një mënyrë jetese. Ndihem shumë mirë me veten time këto ditë, kështu që ndoshta kjo do të ndodhë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura