FOTO/ Moment special në jetën e Lokatelit, pas golit në derbi vjen edhe… martesa

Oct 4, 2021 | 11:39
SHPËRNDAJE

Goli i parë në derbi dhe i dyti sezonal me Juventusin, pas atij kundër Sampdorias, duket se i kanë dhënë Manuel Lokatelit jo vetëm shtysën e duhur në fushën e lojës, për të marrë shpejt spaletat e liderit, por në të njëjtën kohë e kanë bindur se ndoshta ky moment i bukur ka nevojë për një tjetër hap të madh të jetës, si martesa për shembull.

Loka

Dhe me sa raporton medias italiane, menjëherë pas derbit, Lokateli i ka propozuar për martesë Tesa Lakovishit, e cila ka thënë “PO”!

E dashura e Lokatelit

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura